PRZECZYTAJ
O NAS

Jak powstała STREFA?

Z branżą nieruchomości jesteśmy związani od kilku lat, a swoje doświadczenie zdobyliśmy przez lata ciekawej i rozwojowej pracy w jednej z największych firm działających na rynku nieruchomości.
W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zmiany -tak również było w tym przypadku. Zdecydowaliśmy, że zdobyte przez lata doświadczenie, wiedzę, oraz chęć pracy z ludźmi, chcemy nadal wykorzystywać do pomocy naszym klientom w zakupie i sprzedaży nieruchomości pod własnym logo.  

Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie. Najbardziej cenimy sobie bezpieczeństwo transakcji i spokój naszych klientów, a więc współpracując z nami klienci mogą spać spokojnie. Wiemy jak rozwiązać najbardziej skomplikowane transakcje, a rzeczy niemożliwe dla nas nie istnieją. W naszym portfolio mamy zrealizowanych wiele trudnych i skomplikowanych transakcji, zakończonych sukcesem i zadowoleniem klientów, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Każdy z nas to pasjonat branży nieruchomości, spełniający się zawodowo w swojej pracy.


Jak więc powstała STREFA? 
Z pasji do nieruchomości.
Albert Wirecki

Albert Wirecki

Ekspert ds. Nieruchomości

albert@nieruchomosci-strefa.pl

tel.: 725 180 096

Ewa Szczepanik

Ewa Szczepanik

Ekspert ds. Nieruchomości

ewa@nieruchomosci-strefa.pl

tel.: 574 787 331

Elżbieta Woźniak

Elżbieta Woźniak

Ekspert ds. Nieruchomości

ela@nieruchomosci-strefa.pl

tel.: 574 787 332