★ Działka rekreacyjna z linią brzegową w Objezierzu! ★
,
pow.: 1500.00 m2
320 000 zł

Albert Wirecki

Ekspert ds. Nieruchomości
albert@nieruchomosci-strefa.pl
tel.: 725 180 096

Szczegóły oferty

Symbol
9/NRS/DZS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
320 000 PLN
Kraj
POLSKA
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Możliwa zabudowa
WOLNOSTOJĄCA
Powierzchnia działki
1 500,00 m²
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
UDZIAŁ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Czy jest KW

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rekreacyjnej o powierzchni 1500 m2, z linią brzegową i dostępem do prywatnej plaży, położonej w malowniczym miejscu na półwyspie w miejscowości Objezierze w województwie zachodniopomorskim.

Działka znajduje się na terenie zamkniętym, z wjazdem przez drogę zamykaną szlabanem, z całodobowa ochroną i monitoringiem. Warunki zabudowy pozwalają na zabudowę działki budynkiem o podstawie mającej 90 m2. Teren wokół kompleksu jest bardzo malowniczy i spokojny, co stanowi idealną formę relaksu w małej, urokliwej miejscowości. W niedalekiej odległości znajduje się również "Modry Las" - jedno z największych pól golfowych w Europie.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.